Cílem odborové organizace je posilovat sociální dialog na úrovni jednotlivých organizačních jednotek. Vzhledem k rostoucímu počtu členů (zaměstnanců) segmentu řízení provozu u OJ CDP Praha dojde v měsíci listopadu ke vzniku nové regionální organizace ADP u této organizační jednotky. Je naší snahou dosáhnout kvalitní odezvy při řešení pracovně právních záležitostí či sledované oblasti BOZP. Na základě zmíněných principů byl vyhlášen volební kongres, kterého se mohou zúčastnit pouze zaměstnanci zmíněné OJ. 

Výkonný výbor ADP  na svém pravidleném jedání přijal usnesení o přípravě a organizačním zajištění volebního kongresu pro vznikající Regionální organizaci ADP - CDP Praha. V souladu se Stanovami ADP, čl. 6 Stanov ADP bylo vyhlášeno datum konání volebního kongresu RO ADP - CDP Praha na 10. 11. 2016 (v čase 16,00 - 19,00 v restauraci La Rocket v Praze Libni). Byla navržena a schválena volební komise ve složení Daniel Linc (předseda komise), Ing. Jan Zazvonil a Petr Fučík jako členové. 

Regionální výbor ADP - CDP Praha bude celkově tvořen pěti členy, kteří současně splní podmínku být zaměstnanci OJ CDP Praha. Veškeré nominace do výboru příjímá kontaktní osoba - místopředseda ADP pan Daniel Linc v elektronické formě (e-mailem) na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do neděle 6. 11. 2016. Výbor bude tvořen dle zastupovaných profesí - provozní dispečer, traťový dispečer, operátor železniční dopravy. 

Na volebním kongresu bude následně připravena kandidátka, kde členové, zaměstnanci CDP Praha budou následně volit své zástupce. Po vyhlášení výsledků voleb dojde k volbě předsedy a místopředsedy RO ADP.

Rád bych všechny členy (zaměstnance) požádal o spolupráci a aktivní účast ve volbách do nového regionálního výboru u CDP Praha.

předseda Ing. Jan Zazvonil