Hromadná sportovní akce z prostředků C-FKSP se uskutečnila ve středu 25. 3. 2015. Hojná účast, organizační zajištění i vynikající sportovní zážitek byly jen některé atributy, které závody motokár přinesly zaměstnancům SŽDC a jejich rodinným příslušníkům (RP). Celá sportovní akce se konala v pražském Radotíně na nejdelší kryté závodní motokárové dráze. Více než sto účastníků mělo možnost si vyzkoušet své dovednosti a vytrvalost v několika jízdách, které následně rozhodli o závodní špičce, která se účastnila finálových závodů. V kategorii mužů na 13 kol zvítězil suverénním výkonem Jan Pavliš (výpravčí OŘ Praha), na druhém místě Lukáš Matušek (návěstní technik OŘ Ostrava) a třetí pozici uhájil Petr Kleprlík (RP). V kategorii žen, závodu na 5 kol zvítězila Marcela Grubrová (hradlář – OŘ UNL), druhou pozici obhájila sl. Aneta Kličková (RP) a třetí příčku Markéta Zazvonilová (RP).
S potěšením lze konstatovat, že tato zavedená sportovní akce plní svůj účel a zaměstnanci SŽDC mají na co vzpomínat a současně se mohou těšit na další ročníky.