Odborový svaz ADP rozšířil možnost využití volného času pro členy zakoupením permanentky do Jihočeské ZOO v Hluboké nad Vltavou. Permanentka bude k zapůjčení u operátorek v žst. Praha-Smíchov od 22. 8. 2022. Podmínky zapůjčení jsou totožné jako do ZOO a Botanické zahrady Praha. Každého evidovaného vstupu mohou využít zájemci v počtu až dvě dospělé osoby a dvě děti. Zapůjčení pro členy  ADP je zdarma.

 20220817 144810

Pro členy naší odborové organizace byly zajištěny volné vstupy do Botanické zahrady v Praze-Troji (Fata Morgana + Venkovní expozice). Na jednu kartu mohou vstoupit během jednoho dne maximálně 4 osoby - 2 dospělí a 2 děti. K vyzvednutí jsou po předchozí telefonické domluvě a předložení členského průkazu ADP. Akce platí do vyčerpání vstupů. 

Kontaktní místo: operátor provozu žst. Praha-Smíchov, tel.: 9720 56153

gorilaPro členy naší odborové organizace byly zajištěny volné vstupy do zoologické zahrady v Praze-Troji. K dispozici je celkem 96 volných vstupů na 2 čipových přenosných kartách. Na jednu kartu mohou vstoupit během jednoho dne maximálně 4 osoby. K vyzvednutí jsou po předchozí telefonické domluvě a předložení členského průkazu ADP. Akce platí do vyčerpání vstupů.

Kontaktní místo: operátor provozu žst. Praha-Smíchov, tel.: 9720 56153