Vážení klienti,

v situaci, která se za dobu existence většiny cestovních kanceláří dosud nestala, si nesmírně vážíme vašeho přístupu a porozumění. Věřte, že děláme vše, co je v našich silách, abychom vaši důvěru nezklamali. Jsme si vědomi toho, že některé z cestovních kanceláří přestaly reagovat, některé dokonce dočasně uzavřely své pobočky. Byť tento krok chápeme – frustrace z neustálých dotazů a někdy i agresivního chování klientů je velká – my jsme a budeme pro vás stále k dispozici a snažíme se na všechny dotazy reagovat co nejdříve.

Naše CK již část záloh do zahraničí i tuzemska uhradila. Tedy vznikly nám náklady při nákupu vašich dovolených. Jednáme se zahraničními partnery o možnosti jejich přesunu na příští období – léto, podzim či rok 2021. Pečlivě zvažujeme kroky, které podnikneme, abychom překlenuli období nejistoty.

Naše opatření musíme rozdělit do dvou sekcí: Zájezdy pořádané ČD travel a zájezdy pořádané ve spolupráci s jinými CK. Na konci oddělení „popis hotelu“ najdete informaci, s jakou CK spolupracujeme. Pokud tam informace chybí, pak se jedná o náš vlastní zájezd.

Zájezdy ČD travel

Zrušení zájezdu se STORNOPOPLATKY:

Všechny zájezdy je možné zrušit do 50 dnů před odjezdem s 10% stornopoplatky (respektive za stornopodmínek uvedených v našich VZP). Pokud jsou zaplacené zálohy vyšší, bude Vám rozdíl vrácen na účet. Pozor, stornopoplatky jsou vypočítány z CELÉ hodnoty zájezdu, tedy včetně dotace.

Využití POUKÁZKY na jiný termín či zájezd:

ČD travel vystaví poukaz v hodnotě, kterou jste dosud uhradili. Tento poukaz bude mít všechny náležitosti a bude pojištěn proti úpadku. Zájezd si budete moci vybrat do konce listopadu 2020 tak, aby dotace byly přidělené v roce 2020. Realizace zájezdu však může být i v roce 2021 (tj. můžete si v listopadu 2020 vybrat dovolenou v Řecku na srpen 2021).

Zájezdy spolupracujících CK:

Postup využití poukázky:

1. Již máte vybraný jiný zájezd: napsat e-mail, původní zájezd a nově vybraný zájezd. Údaje změníme na původní, již potvrzené přihlášce.

2. Chcete zájezd zrušit, ale zatím nemáte vybraný jiný. Pošlete e-mail o zrušení, pošleme poukaz. Do konce listopadu pošlete informaci o nově vybraném zájezdu. Údaje změníme na původní, již potvrzené přihlášce.

Věnujte prosím pozornost tomu, abyste vybírali z nabídky od původních pořadatelů.

Děkujeme všem našim klientům a věříme, že spolu opět vycestujeme za sluncem!

Informace jsou platné ke dni 31.3. 2020