Ve středu 11. 12. 2013 se uskutečnily Závody motokár o pohár generálního ředitele SŽDC v radotínském Kart centru. Předseda ADP v 10,00 oficiálně zahájil sportovní akci. Následně se zájemci z řad zaměstnanců SŽDC seznámili s tratí (nejdelší krytá trať v Evropě) a absolvovali zkušební a kvalifikační jízdy. Do těchto rychlostních zkoušek nastoupilo dohromady 83 závodníků. Ostatní zaměstnanci fandili svým favoritům. Během závodů byl k dispozici bohatý raut  s teplou a studenou kuchyní. V závěru odpoledne se postupně konaly tři závody z roštů, kam postoupilo nejrychlejších 42 závodníků. (3x14).  Finálový závod na 11 kol obsadili favorité z kvalifikačních jízd.

Výsledky finálové jízdy byly vyhlášeny v 15,00. Věcné ceny a poháry předával Ing. Koucký, Ing. Nachtman, Ing. Honys, Mgr. Ptačinský a Bc. Zazvonil. Absolutním vítezem se stal Lukáš Martínek (HZS), druhou příčku obsadil Aleš Vodák (GŘ) a třetí místo Radek Prášek (OŘ Ústí nad Labem, PO Děčín). Nejrychlejší kolo z žen zajela paní Marcela Grubrová (OŘ Ústí nad Labem). Předseda Aliance drážního provozu poděkoval všem účastníkům za disciplínu, skvělé výsledky a atmosféru závodů. "Rozhodně bychom si přáli vytvořit z této akce tradici, na kterou se budou všichni těšit", uzavřel svůj závěrečný proslov. FOTOGALERIE >>>